Bullsi ubedljivi protiv Zemuna – Druga liga Srbije – SAAF

1654
Bullsi

U odloženoj utakmici prvog kola Druge lige Srbije, Banat Bullsi su na svojoj prvoj utakmici ostvarili ubedljivu pobedu protiv domaćih Zemun Pirates rezultatom 46:0.

Već u prvoj četvrtini Bullsi su se rastrčali, a posle uvodnog tačdauna RB Erečkovića, odbrana Banata izvrsno je reagovala i fumble Zemunaca linijaš Predrag Markov pretvorio je u novi TD (14:0). Deonicu je zatvorio kiker Marko Todorović FG sa 15 jardi, a on je danas postigao ukupno 8 poena.

Gosti su već u drugoj četvrtini obezbedili pobedu. QB Zlatić je bacio dugačak pas za Đorđevića, a potom je na scenu stupio RB Marko Sovilj koji je do poluvremena sa dva trčanja za TD povećao vođstvo na 37 razlike.

Napad Zemuna ni u drugom poluvremenu nije uspeo da se pokrene, a Banat je spustio loptu te je treća deonica završena bez poena. U poslednjoj četvrtini i Erečković je postigao svoj drugi TD, a odličnu igru odbrane krunisao je LB Đorđe Janjić koji je zabeležio safety i postavio konačnih 0:46.

Prvi meč na domaćem terenu Banat Bullsi igraće za tri nedelje protiv ekipe Kikinda Mammoths.

1/4 – 0 : 17
0:7 – TD Trčanje Erečković 11 jardi, Marko Todorović PAT
0:14 – Isforsiran fumble Goran Nikolić, recovery Predrag Markov u end zoni, Todorović PAT
0:17 – FG Marko Todorović, 15 jardi