Ekipe iz Vroclava i Milana u finalu Lige šampiona

1491

Vroclav Panthers i Milano Seamen igraće u finalu IFAF Evropa Lige šampiona. Utakmica je na programu u nedelju 24. jula od 19.00 h. Prenos je na trećem kanalu TV SPORT KLUB (SK 3).

Ekipa Seamen je u prvom polufinalnom susretu pobedila tim iz Istanbula Koç Rams sa 17 : 14 (po četvrtinama 7 : 0, 0 : 0, 0 : 0, 10 : 14). Devet sukundi pre kraja meča rezultat je bio izjednačen (14 : 14), ali je Di Tunisi fild-golom s 29 jardi preokrenuo u korist milanske ekipe u poslednjim sekundama utakmice i doveo svoj tim do završnice Lige šampiona.

17 : 14 – fild-gol 29 jardi, Di Tunisi

U drugom polufinalu uspešnija je bila ekipa Vroclav Panthers koja je sa 49 : 34 pobedila tim iz Beča Danube Dragons. Ključnu razliku vroclavska ekipa je napravila u drugoj četvrtini u kojoj su Panteri postigli četiri tačdauna.

49 : 34 – pas 18 jardi, Good za Haun; PAT Knaus

Osim na televiziji, prenos uživo na internetu počinje u 19.00 h i može se pratiti na stranici: IPLA.tv >>

Da biste pratili utakmicu neophodno je da imate instaliran dodatak Microsoft Silverlight ili instaliranu aplikaciju IPLA.tv, a registracija je obavezna.