4. kolo PLS: Legionari slavili u Somboru

1202

Ekipa Sirmium Legionaries pobedila je na gostovanju u Somboru Celtise sa 30 : 14, ubeleživši drugu pobedu u dosadašnjem toku prvenstva.

Pobednik ovog duela bio je poznat već na poluvremenu, kada su gosti iz Sremske Mitrovice otišli na odmor pri rezultatu 16 : 0. Domaćini su se „probudili” tek u poslednjoj četvrtini, postigavši dva tačdauna, ali to nije bilo dovoljno da nadokande rezultatski zaostatak koji su imali tokom celog meča.

Mesto: Sombor, Gradski stadion
Datum i vreme: 30. april, 16.30 h
Sudije: D. Mihajlov (R), P. Stanojević (U), B. Mojsijević (HL), D. Jakšić (LJ), A. Ereš (BJ)

Rezultat

Legionare u 5. kolu 13/14. maja očekuje „derbi Srema” protiv velikih sportskih rivala iz Inđije, a Celtise očekuje još jedno teško gostovanje, ovog puta u Novom Sadu, gde će igrati protiv GAT Dukesa.