3. kolo PLS: Nova pobeda Veprova nad novosadskim Vojvodama

3332

Aktuelni prvaci Srbije, ekipa Wild Boars iz Kragujevca, slavila je u derbiju 3. kola SPORT KLUB Prve lige Srbije, pošto je u Novom Sadu pobedila GAT Dukes sa 20 : 12.

Kragujevčani su došli i do treće prvoligaške pobede u izuzetno čvrstom i neizvesnom meču u kojem su oba rivala imala jednake šanse za trijumf, i u kojem su Novosađani pokazali najbolju igru od početka sezone. Vojvode su nakon početnog vođstva 6 : 0 na poluvreme otišle s jednim tačdaun zaostatka. Sve do poslednje deonice rezultat je bio izjadnačen (12 : 12), da bi u četvrtoj četvrtini Divlji veprovi drugi put preokrenuli rezultat u svoju korist.

Opširniji izveštaj uskoro…

Mesto: Novi Sad, FK Kabel
Datum i vreme: 22. april, 16.30 h
Sudije: P. Pavlović (R), K. Milojković (U), D. Milovanović (HL), A. Čolić (LJ), V. Popović (FJ), M. Dumeljić (SJ), B. Perić (BJ)