1. kolo PLS: Trijumfom nad Legionarima Vojvode krenule u pohod na titulu

3171

U 1. kolu Sport klub Prve lige Srbije novosadska ekipa GAT Dukes pobedila je Legionare iz Sremske Mitrovice sa 50 : 12.

Vojvode su ubedljivijom igrom u napadu došle do prvog ovosezonskog trijumfa. Neizvesniji meč mogao se videti u prvom poluvremenu, naročito u drugoj četvrtini, kada su veći pritisak pružili i gostujući igrači iz Sremske Mitrovice. Ipak, nakon odmora, Djuksi su uvećali prednost s brza dva tačduana pa se na kraju treće četvrtine, pri rezultatu 43 : 12, pobednik već naslućivao.

Novosađani će u 2. kolu gostovati u Inđiji, a Legionari će biti domaćini Panterima iz Pančeva.

Mesto: Novi Sad, FK Kabel
Datum i vreme: 26. mart, 14.30 h
Sudije: D. Mihajlov (R), V. Milosavljević (U), M. Kosi (HL), S. Kobilarov (LJ), A. Čolić (FJ), B. Mojsijević (SJ), M. Dumeljić (BJ)