Određene grupe na Trofeju Beograda 2016

1972

Na predstojećem Trofeju Beograda, tradiconalnom turniru u fleg fudbalu (U15) učestvovaće 10 ekipa podeljih u dve grupe.

Kako je ranije istaknuto, rangiranje prijavljenih klubova po grupama urađeno je na osnovu redosleda Pionirske fleg lige Srbije 2016. godine, prema čijim propozicijama će se igrati ceo turnir.

A grupa B grupa
A1 (1) Inđija Indians B3 (2) Kraljevo Royal Crowns
A2 (3) Vukovi Beograd B1 (4) Zemun Pirati
A3 (5) Jagodina Black Hornets B5 (6) Kikinda Mamuti
A4 (7) Kragujevac Wild Boars B2 (8) Forest-Dragons
A5 (9) Bor Golden Bears B4 (10) Šabac Šarks

Ukupno se 11 timova prijavilo za ovogodišnje takmičenje, ali da bi grupe imale jednak broj ekipa, Mladenovac Forestlanders i Beograd Bule Dragons odlučili su da nastupe kao jedan tim – Forest-Dragons.

Raspored mečeva

Turnir će se odigrati u hali Kulturno-sportskog centra Pinki u Zemunu 17. decembra. Prvi meč počinje u 9.00 časova, svečano otvaranje je predviđeno od 13.05; polufinalni susreti igraju se od 17.40 h, finale je zakazano u 18.40, a dodela medalja od 19.10 sati.

Organizator turnira je Savez američkog fudbala Beograda.

Kompletnu satnicu odigravanja utakmica pogledajte u nastavku.

09.00 09.25 Zemun Pirati Forest-Dragons B1 B2
09.25 09.50 Inđija Indians Vukovi Beograd A1 A2
09.50 10.15 Kraljevo Royal Crowns Šabac Šarks B3 B4
10.15 10.40 Jagodina Black Hornets Kragujevac Wild Boars A3 A4
10.40 11.05 Zemun Pirati Kikinda Mamuti B1 B5
11.05 11.30 Inđija Indians Bor Golden Bears A1 A5
11.30 11.55 Forest-Dragons Kraljevo Royal Crowns B2 B3
11.55 12.20 Vukovi Beograd Jagodina Black Hornets A2 A3
12.20 12.45 Šabac Šarks Kikinda Mamuti B4 B5
12.45 13.05 Kragujevac Wild Boars Bor Golden Bears A4 A5
13.05 13.30 SVEČANO OTVARANJE
13.30 13.55 Zemun Pirati Kraljevo Royal Crowns B1 B3
13.55 14.20 Inđija Indians Jagodina Black Hornets A1 A3
14.20 14.45 Forest-Dragons Šabac Šarks B2 B4
14.45 15.10 Vukovi Beograd Kragujevac Wild Boars A2 A4
15.10 15.35 Kraljevo Royal Crowns Kikinda Mamuti B3 B5
15.35 16.00 Jagodina Black Hornets Bor Golden Bears A3 A5
16.00 16.25 Zemun Pirati Šabac Šarks B1 B4
16.25 16.50 Inđija Indians Kragujevac Wild Boars A1 A4
16.50 17.15 Forest-Dragons Kikinda Mamuti B2 B5
17.15 17.40 Vukovi Beograd Bor Golden Bears A2 A5
17.40 18.10 POLUFINALE 1 C1 D2
18.10 18.40 POLUFINALE 2 D1 C2
18.40 19.10 FINALE E1 F1
19.10 20.00 DODELA MEDALJA