Jagodina Black Hornets – Imperatori Niš 33:0 (12:0, 7:0, 0:0, 14:0)

6:0 Stevan Ristić pas 40 jardi ka Davidu Jevremoviću, neuspešno za dva
12:0 Aleksa Milošević vraćanje panta 80 jardi, neuspešan PAT
19:0 Milošević vraćanje panta 40 jardi, Strahinja Jevremović PAT
26:0 Danijel Kostić trčanje 30 jardi, S. Jevremović PAT
33:0 Ristić pas 20 jardi ka Bogdanu Pavloviću, S. Jevremović PAT

Stršljenovi su ostali na perfektnom učinku, pošto su ubedljivo trijumovali i u trećem kolu Juniorske lige Srbije grupa „Jug“, ovoga puta nad niškim Imperatorima, u ovosezonskoj premijeri pred domaćom publikom, rezultatom 33:0.

Jagodinci su poveli pasom Stevana Ristića ka juniorskom reprezentativcu Davidu Jevremoviću, posle čega je prednost uvećao Aleksa Milošević, sa dva fenomenalna vraćanja panta – 19:0.

Drugo poluvreme počelo je neefikasno, što zbog loših vremenskih uslova, što dobrih igara odbrana, pa je treća četvrtina protekla bez poena.

Međutim, u poslednjoj deonici domaći su dodali gas i ubedljivo dotukli protivnika. Najpre se Kostić trčanjem domogao end zone, a zatim je Ristić pronašao i drugog juniorskog reprezentativca, Bogdana Pavlovića, stavivši tačku na i.