Vršac Lavovi – Belgrade Blue Dragons 14:30 (8:14, 6:0, 0:8, 0:8)

8:0 Mladen Zlatić pas 73 jarda ka Ivanu Trniniću, Milan Nikolić za dva
8:8 Mihailj Koroknai trčanje 2 jarda, Miloš Grujičić za dva
8:14 Koroknai pas 15 jardi ka Željku Novaku, neuspešno za dva
14:14 Mladen Zlatić pas 4 jarda ka Milanu Nikoliću, neuspešan PAT
14:22 Nebojša Eraković trčanje 15 jardi, Eraković pretvaranje za dva
14:30 Grujičić trčanje 4 jarda, Eraković pretvaranje za dva

Belgrade Blue Dragonsi ostali su na deobi prvog mesta sa Kikinda Mammothsima, pošto su i posle gostovanja vršačkim Lavovima ostali neporaženi – 30:14.

Razmak između prvog i poslednjeg sudijskog zvižduka bio je četiri sata, usled gotovo jednočasovnog odlaganja drugog poluvremena zbog grmljavine.

Do odlaska na odmor viđena je izjednačena borba, u kojoj su Lavovi najpre poveli pasom Mladena Zlatića ka Ivanu Trniniću (8:0), ali se za preokret pobrinuo Mihailj Koroknai snikom i asistencijom za Željka Novaka – 14:8.

Zlatić je proigravanjem Milana Nikolića zatim poravnao rezultat (14:14), međutim, posle neuobičajeno duge pauze gosti su se bolje snašli u nastavku.

Zmajevi su mleli protivničku odbranu trčanjima, pa su se do end zone probili Nebojkša Eraković i Miloš Grujičić.

U narednom kolu Beograđani igraju odlučujuću utakmicu za prvo mesto, sa Mamutima.