YOUTH: Black Hornetsi najbolji i u Boru

986

Na drugom turniru Grupe C Youth lige Srbije, u Boru su na stadionu FK Rudar, umesto planirane tri, odigrane su dve utakmice, a mesto na vrhu tabele zadržala je ekipa Jagodina Black Hornetsa, koja je i dalje bez poraza.

Na otvaranju turnira, Jagodina Celtsi su savladali domaćina iz Bora, Golden Bearse rezultatom 26:19. Oni su smogli snage da naprave veliki preokret i posle vođstva Borana na poluvremenu 19:6, u nastavku su uspeli da u poslednjim sekundama dođu do izjednačenja i izbore produžetke. Golden Bearsi, koji su u nastavku izgubili na čvrstini u odbrani, poklekli su u dodatnom vremenu i na kraju ipak ostali bez prve pobede ove sezone.

Zatim je trebao da bude odigran duel između Black Hornetsa i Kelta, ali su ovaj meč jagodinskih rivala za „zelenim stolom“ dobili Hornetsi, jer im je rival predao meč, napustivši turnir zbog nedovoljnog broja igrača.

U poslednjem duelu, Borani nisu imali snage da se suprotstave lideru na tabeli, koji je izvojevao ubedljivu pobedu rezultatom 42:0.