Belgrade Blue Dragons – PBB Kragujevac Wild Boars 12:32 (6:0, 0:19, 6:0, 0:13)

6:0 Džeremi Mraović pas 40 jardi ka Koriju Vilijamsu, neuspešan PAT
6:6 Santino Simone pas 50 jardi ka Treju Mekveju, Srđan Ružić neuspešan PAT
6:12 Simone pas 20 jardi ka Mekveju, Ružić neuspešan PAT
6:19 Simone pas 18 jardi ka Mekveju, Ružić uspešan PAT
12:19 Mraović pas 15 jardi ka Aleksu Hibertu, neuspešno pretvaranje za 2
12:26 Simone trčanje za 8 jardi, Ružić uspešan PAT
12:32 Simone trčanje za 2 jarda, neuspešno pretvaranje za 2

Predvođeni američkim kvoterbekom Santinom Simoneom, Divlji veprovi su napravili veliki korak ka plasmanu u plej-of, pobedom na gostovanju beogradskim Plavim zmajevima – 32:12, koji su ovim porazom umanjili šanse da se nađu u polufinalu Sportklub Superlige.

Međutim, Kragujevčani su imali dosta oscilacija u igri i do trijumfa stigli znatno teže nego što krajnji ishod govori. Zmajevi su čak na prvi predah otišli sa vođstvom 6:0, zahvaljujući pasu Džeremija Mraovića ka Koriju Vilijamsu.

Ipak, furioznom igrom u drugoj četvrtini, kada je Santino Simone tri puta spojio Treja Mekveja sa protivničkom end zonom, gosti su uspeli da stignu do potpunog preokreta – 19:6.

Po povratku sa poluvremena Mraović je pronašao Aleksa Hiberta i tako vratio neizvesnost pred ulazak u poslednju četvrtinu – 19:12, ali je potom sve dileme oko pobednika razrešio Simone, probivši se dva puta do end zone.