SEVER: Mamuti korak od plej ofa, simultanka Moblija

Subotica Spartanci – Kikinda Mamuti 13:28 (6:6, 7:6, 0:8, 0:8 )
6:0 Danijel Vojnić trčanje 3 jarde, neuspešan PAT.
6:6 Branislav Fekete trčanje 8 jardi, neuspešan PAT.
6:12 Aleksandar Aćimov trčanje 10 jardi, neuspešan PAT.
13:12 Danijel Vojnić trčanje 5 jardi, uspešan PAT.
13:20 Branislav Fekete pas 1 jard ka Igoru Rakiću, uspešno pretvaranje za 2 poena.
13:28 Branislav Fekete pas 5 jardi ka Igoru Rakiću, uspešno pretvaranje za 2 poena.

Inđija Indians Novi Kneževac Grofovi 37:0 (3:0, 6:0, 14:0, 14:0)
Stadion: OŠ „Jovan Popović“. Gledalaca: 50.
Semafor:
3:0 Vladimir Dimitrijević fild gol
9:0 Majka Mobli trčanje 21 jard, neuspešan PAT.
16:0 Goran Zec vraćanje panta, Vladimir Dimitrijević PAT.
23:0 Majka Mobli trčanje 52 jardi, Vladimir Dimitrijević PAT.
30:0 Majka Mobli trčanje 8 jardi, Vladimir Dimitrijević PAT.
37:0 Vojkan Petrović trčanje 6 jardi, Vladimir Dimitrijević PAT.

Po veoma lošem vremenu na terenu kod OŠ Jovan Popović uz mali broj gledalaca Indiansi su pružili najbolju partiju ove sezone i pobedili Grofove sa 37:0. Prva četvrtinu su obeležile isključivo akcije sa trčanjem usled jake kiše. Posle prilaska na 25 jardi od protivničke end zone iskusni Dimitrijević je fild golom upisao prve poene Indiansima na meču.
Ključni momenat meča je možda situacija u prvoj četvrtini kada su Grofovi bili na jedan jard od end zone uz 4 pokušaja, ali su bili zaustavljeni fantastičnom odbranom Indiansa u ovom meču koja je protivniku dozvolila veoma mali broj prvih daunova.
Kako je meč odmicao i napad Indiansa se polako prilagodio na jaku kišu i na poluvreme se otišlo rezultatom 9:0 tačdaundom Majke Moblija.
U drugom poluvremenu na terenu je postojala samo jedna ekipa, ekipa Indiansa. Prve poene u drugom poluvremenu postigao je juniorski reprezentativac Goran Zec, koji je vratio pant u endzonu i to prvim poenima specijalnog tima u istoriji Indiansa. Do kraja meča, terenom je dominirala odbrana domaćina ali i sajna ofanzivna linija sa raning bekovima Indiansa, Majkom Moblijem koji je postigao još dva tačdauna do kraja meča i pritom jedan trčanjem od 52jarde, Ivanom Prskalom, Petrom Đurićem i Vojkanom Petrovićem koji je postigao poslednji tačdaun na meču trčanjem od 6 jardi.