Sve je spremno za početak Juniorske lige

371

U Srpskoj asocijaciji američkog fudbala sve je spremno za početak Juniorske lige Srbije 2010. Liga u kojoj će se juniori takmičiti za trofej Veljka Makojevića, počinje 25. septembra. Najmasovnije juniorsko takmičenje u američkom fudbalu do sada, okupiće petnaest ekipa koje će biti podeljenje u četiri grupe i koje će se boriti za prvaka JLS 2010. UO SAAF usvojio je predložene propozicije zajedno sa rasporedom i kalendarom takmičenja.

Srpska asocijacija američkog fudbala poziva sve ljubitelje američkog fudbala, svih uzrasta, da ove jeseni dođu na stadione širom Srbije i gledaju mlade igrače američkog fudbala kako se bore u Juniorskoj ligi.

Grupe:

SEVER A SEVER B JUG A JUG B
1. Klek Knights 1. Vrbas Hunters 1. Beograd Vukovi 1. Kraljevo Royal Crowns
2. Pančevo Panthers 2. Novi Kneževac Grofovi 2. Mladenovac Forestlanders 2. Kragujevac Wild Boars
3. Novi Sad Dukes 3. Kikinda Mammoths 3. Požarevac Outlaws 3. Čačak Angel Warriors
4. Ruma Guardians 4. Beograd Blue Dragons (odustali) 4. Jagodina Strawberry Celts

Raspored:

SAAF JUNIORSKA LIGA SRBIJE 2010
Datum – kolo – grupa Utakmica
25/26.09. – I kolo – Sever A Klek Knights vs. Ruma Guardians
25/26.09. – I kolo – Sever A Pančevo Panthers vs. Novi Sad Dukes
25/26.09. – I kolo – Sever B N.Kneževac Grofovi vs. Kikinda Mammoths
25/26.09. – I kolo – Sever B Vrbas Hunters – Day Off
25/26.09. – I kolo – Jug A Beograd Blue Dragons vs. Požarevac Outlaws
25/26.09. – I kolo – Jug A Beograd Vukovi vs. Mladenovac Forestlanders
25/26.09. – I kolo – Jug B Kraljevo Royal Crowns vs. Jagodina S. Celts
25/26.09. – I kolo – Jug B Kragujevac Wild Boars vs. Čačak Angel Warriors
02/03.10. – II kolo – Sever A Ruma Guardians vs. Novi Sad Dukes
02/03.10. – II kolo – Sever A Klek Knights vs. Pančevo Panthers
02/03.10. – II kolo – Sever B Vrbas Hunters vs. N.Kneževac Grofovi
02/03.10. – II kolo – Sever B Kikinda Mammoths Day Off
02/03.10. – II kolo – Jug A Požarevac Outlaws vs. Mladenovac Forestlanders
02/03.10. – II kolo – Jug A Beograd Blue Dragons vs. Beograd Vukovi
02/03.10. – II kolo – Jug B Jagodina S. Celts vs. Čačak Angel Warriors
02/03.10. – II kolo – Jug B Kraljevo Royal Crowns vs. Kragujevac Wild Boars
09/10.10. – III kolo – Sever A Pančevo Panthers vs. Ruma Guardians
09/10.10. – III kolo – Sever A Novi Sad Dukes vs. Klek Knights
09/10.10. – III kolo – Sever B Kikinda Mammoths vs. Vrbas Hunters
09/10.10. – III kolo – Sever B N.Kneževac Grofovi Day Off
09/10.10. – III kolo – Jug A Beograd Vukovi vs. Požarevac Outlaws
09/10.10. – III kolo – Jug A Mladenovac Forestlanders vs. Beograd Blue Dragons
09/10.10. – III kolo – Jug B Kragujevac Wild Boars vs. Jagodina S. Celts
09/10.10. – III kolo – Jug B Čačak Angel Warriors vs. Kraljevo Royal Crowns
23/24.10. – 1/4 – Sever Sever A1 – Sever B2
23/24.10. – 1/4 – Sever Sever B1 – Sever A2
23/24.10. – 1/4 – Jug Jug A1 – Jug B2
23/24.10. – 1/4 – Jug Jug B1 – Jug A2
30/31.10. – 1/2 – A Sever 1 – Jug 2
30/31.10. – 1/2 – B Jug 1 – Sever 2
13/14.11. – FINALE Pobednik A – Pobednik B